Herbas  Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  Taikos g. 9a, LT-93121 Neringa
  Įstaigos kodas 190893043
  Telefonai (8 469) 52 214, 52 254
  Faksas (8 469) 52 214
                 Mob. 8 682 17 435
                 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
                 Įstaigos darbo laikas 7.30-18.00

neigalVERSIJA NEĮGALIEMS

ltenderu

Linija

Valdymo struktūra

valdymo strukttura   

 Tarybos, komisijos, tėvų komitetai, darbo grupės

Lopšelio-darželio darbo taryba:

Edita Petrėnienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė - pirmininkė;
                                             Virginija Kasparavičienė - direktoriaus pavaduotoja ūkiui - narė;
                                             Renata Kožemečenko - auklėtojo padėjėja - narė.

Lopšelio-darželio taryba:

Mokyklos tarybos pirmininkė – Diana Starkutė-Kriukovė (Nojaus ir Urtės mama);
                                             Mokyklos tarybos pirmininko pavaduotoja - Rūta Bukauskienė - lopšelio-darželio auklėtoja;
                                             Mokyklos tarybos nariai:
                                             Jolanta Rusteikienė (Sandros ir Arvydo mama);
                                             Laimonas Markuščenko (Adelės tėtis);
                                             Laurynas Vainutis (Lijos tėtis);
                                             Edita Petrėnienė - priešmokyklio ugdymo pedagogė;
                                             Veronika Baškienė - lopšelio-darželio auklėtoja;
                                             Zinaida Kriaučiūnienė - lopšelio-darželio auklėtoja;
                                             Ramunė Pečiukonytė - direktorės pavaduotoja ugdymui.
 
                                            Lopšelio-darželio mokytojų taryba:
Mokytojų tarybos pirmininkė – Joana Mažeikienė - direktorė;
Mokytojų tarybos nariai:
Ramunė Pečiukonytė – direktorės pavaduotoja ugdymui;
Edita Petrėnienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
Veronika Baškienė – lopšelio-darželio auklėtoja;
Zinaida Kriaučiūnienė - lopšelio-darželio auklėtoja;
Rita Katkevičienė – lopšelio-darželio auklėtoja;
Rūta Bukauskienė- lopšelio-darželio auklėtoja;
Ingrida Miliūnė – lopšelio-darželio auklėtoja;
Eglė Norkutė – lopšelio-darželio auklėtoja;
Erika Skuodaitė lopšelio-darželio auklėtoja;
Jurgita Survilienė – neformaliojo švietimo mokytoja (meninis ugdymas);
                                   Ieva Pumputytė - neformaliojo švietimo mokytoja (meninis ugdymas);
                                   Neringa Talmontienė - neformaliojo švietimo mokytoja (meninis ugdymas).

    Vaiko gerovės komisija:

Ramunė Pečiukonytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė;
Rita Katkevičienė - logopedė (pagalbos mokiniui ir mokytojui specialistė) – komisijos pirmininkės pavaduotoja;
Edita Petrėnienė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė – komisijos narė;
Ingrida Miliūnė - lopšelio-darželio auklėtoja – komisijos narė;
Rūta Bukauskienė -lopšelio-darželio auklėtoja – komisijos narė;
Eglė Norkutė - lopšelio-darželio auklėtoja – komisijos narė
Monika Lavickienė - visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  – komisijos narė.

   Tėvų komitetai:

1 grupės
Gintarė Dikšienė
Gabrielė Martusevičienė
                                   Diana Puškoriūtė- Bartkuvienė
2 grupės
Rūta Urbonavičiūtė
Diana Puškoriųtė - Bartkuvienė
Darius Beržinis
3 grupės
Diana Starkutė - Kriukovė
Aušra Verbovienė
Virginija Stanulevičienė
4 grupės
Žaneta Burkšienė
Irena Lisovskienė
                                   Viktorija Būdvytytė-Bedalienė
Darius Beržinis

 

Informacija atnaujinta 2017-10-25

 

 

top